Dêbica, Podkarpackie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Sprzedawca w salonie meblowym - weekendy

Reda

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Salon Meblowy w Redzie poszukuje osoby na stanowisko SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA

Praca w soboty i niedziele w godz. 10 &#8211; 18.

Wymagania

- wykszta³cenie: najlepiej uczennica lub studentka do 26 roku ¿ycia (tylko dziewczyny)
- ³atwo¶æ w nawi±zywaniu kontaktów (komunikatywno¶æ)
- mile widziane do¶wiadczenie w obs³udze klienta lub sprzeda¿y
- blisko¶æ miejsca zamieszkania
- zainteresowanie d³ugofalow± wspó³prac± ze sklepem (minimum rok)
- uczciwo¶æ
- mi³a aparycja
- umiejêtno¶æ szybkiego uczenia siê i zapamiêtywania
- obs³uga komputera
- zaanga¿owanie w powierzone obowi±zki
- u¶miech, u¶miech, u¶miech
- Mile widziany Jêzyk angielski komunikatywny- nie wymagany
- osoby radz±ce sobie z nud± ze wzglêdu na du¿± ilo¶æ wolnego czasu w ci±gu dnia

Zadania

- profesjonalna obs³uga klienta
- dbanie o wizerunek firmy i sklepu
- dbanie o czysto¶æ sklepu
- praca na komputerze
- doradzanie Klientom w wyborze odpowiedniego asortymentu
Oferujemy
- umowa zlecenie
- praca w zgranym, m³odym zespole
- za dobr± sprzeda¿ premiê
- wynagrodzenie 10 z³/h (na rêkê)

TYLKO OSOBY W 100% ZDECYDOWANE I ZAINTERESOWANE ZWI¡ZANIEM SIÊ Z FIRM¡ NA D£U¯SZY OKRES !!!
Praca od zaraz!
CV (ze zdjêciem) prosimy wysy³aæ na adres mailowy.
Informacja &#8211; 785 633 580

Adres:
Salon meblowy DEKO
ul. Wejherowska 56,
84-240 Reda

Og³oszenie dodane: Niedziela, 03 Sierpien, 2014  15:00

Identyfikator: 516282

Wy¶wietleñ: 2378

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Sprzedawca (praca na 2 tygodnie)
  2. Sprzedawca na stacji LPG w £êgowie, gm. Pruszcz Gdañski
  3. Sprzedawca w galerii handlowej
  4. Sprzedawca w sklepie odziezowym
  5. Sprzedawca - Kasjer